Kroužky

Mirošovická

  • Rozvrh na období   září 2019 – leden 2020

 

PO

ÚT

ST

ČT

SO

NE

7:30

 

 

 

9:30

 

10:30

11:30

 

17:00

Keramika pro děti

Tanečky pro pokročilé

Hravá jóga

Tanečky pro nejmenší

19:30

Keramika pro dospělé

 

Popis kroužků:

 

Cvičení rodičů s dětmi  – Rozvoj pohybové dovednosti, psychomotorické hry, říkánky, písničky, zpívánky, rytmický doprovod. Rozvíjení soustředěnosti a spolupráce v kolektivu. Pro děti 12 – 36  měsíců (chodící).

Flétna  začátečníci – Rozvoj soustředěnosti, pozornosti. Děti se zde učí správnému dýchání za pomoci flétny a také se naučí pár prvních tónů a písniček. Pro děti 3 – 5let.

Flétna  pokročilý  –  Zde  se  děti   dále  učí správnému dýchání,  ale  hra na flétnu se rozvíjí a také  děti začínají  s první hudební naukou. Pro děti   5 – 8 let.

První malování – Rozvoj jemné motoriky u malých dětí. Grafomotorické cvičení pro malé děti. Kreslení, lepení, stříhání. Výrobky vždy tématicky k ročnímu období. Pro děti 1,5 – 3 roky v doprovodu rodičů.

Výtvarná dílna  – Základy výtvarných technik a řemesel. Rozvoj jemné motoriky u dětí, která se v pozdějším věku projevuje v psaní , učení a soustředěnosti. Pro děti 4 – 7  let bez rodičů.

Keramická dílna – Rozvoj jemné motoriky, fantazie, citu a soustředěnosti dítěte. Děti zde budou vytvářet výrobky, z kterých budou mít velkou radost všichni. Hodina probíhá bez přítomnosti rodičů a kurz je určen dětem od 3 – 6 let.

Tanečky pro nejmenší  – Rozvoj koordinace, pohybové a taneční dovednosti. Je zde kladen důraz na správné držení těla. Tanečky, písničky a malé choreografie. Pro děti od 3 -5 let.

Tanečky pro pokročilé – Rozvoj koordinace, pohybové a taneční dovednosti. Je zde kladen důraz na správné držení těla. V tomto kurzu se již zaměřují  na posílení těla, protažení těla a vytváření těžších  choreografie. Pro děti 5 – 8 let.

Začínáme s angličtinou –  seznámení dětí s angličtinou  zábavnou  formou písniček, básniček, říkadel, her a pohybových dovedností.   Pro děti  2 – 4 roky.  

Hravá jóga – Rozvoj koordinace, obratnosti, soustředěnosti. Je zde kladen důraz na správné držení těla,  posilování těla,  a na všeobecný pohybový rozvoj.   Pro děti od 3 let.